TÖBB SZÁZ BIZTOS MUNKAHELY
DÍJMENTES KÖZVETÍTÉSE AUSZTRIÁBAN,
NÉMETORSZÁGBAN ÉS SVÁJCBAN
AUSZTRIA ÉS NÉMETORSZÁG
LEGSZEBB TURISZTIKAI RÉGIÓIBAN
BIZTOSÍTUNK ÖNNEK DÍJMENTESEN,
SZAKMAI VÉGZETTSÉGÉNEK MEGFELELŐ
BIZTOS ÉS JÓL JÖVEDELMEZŐ ÁLLÁST.
AUSZTRIA LEGMODERNEBB KÓRHÁZAIBAN,
RENDELŐIBEN IDEÁLIS MUNKAFELTÉTELEK
ÉS MUNKAIDŐ BEOSZTÁS MELLETT,
MAGAS KERESETI LEHETŐSÉGEKKEL
TÖBB SZÁZ BIZTOS ÁLLÁS!
SZAKMAI VÉGZETTSÉGÉNEK
MEGFELELŐ ÁLLÁSOK,
SZAKMAI MEGBECSÜLÉS
ÉS ÉVI 14 HAVI FIZETÉS VÁRJA ÖNT!
MÉRNÖKÖKNEK,
IT SZAKEMBEREKNEK ÉS DIPLOMÁSOKNAK
PERSPEKTIVIKUS ÉS
KIEMELT JAVADALMAZÁSÚ ÁLLÁSOK
SZAKMUNKÁSOKNAK
JÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK,
MEGBECSÜLÉS ÉS
JÓL FIZETŐ ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK!

Külföldi állások csak pár kattintásra

Cégünk egy osztrák-magyar vegyesvállalat.  Alapító tagjai több, mint 20 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkeznek a munkaerő gazdálkodás, a nemzetközi gazdasági kapcsolatok területén, kiváltképpen  az osztrák, német és svájci területen.
Ennek eredménye, hogy közvetlen kapcsolatban állunk a jelentősebb, ismert és megbecsült ottani vállalkozókkal, ez garantálja számunkra  és a munkaközvetítői szolgáltatásainkat igénybe vevő munkavállaló partnereinknek a megbízható, transzparens és sikeres együttműködést.
Meggyőződésünk, hogy az osztrák, a német és a svájci gazdaság a jövőben is Európa húzó gazdaságai maradnak, azoknak akik eldöntötték, hogy szakmai tudásukat ezen országok valamelyikében kívánják értékesíteni, szeretnénk megbízható partnerként, díjmentesen  a képzettségüknek és elvárásaiknak megfelelő ideális állást  megtalálni, felkínálni.

Legyen Ön is a partnerünk!

HR Personal Management Kft.
your partner – your future